Referencje

 Piotr Woś

- Prezes Zarządu

" Jesteśmy zadowoleni z rozwoju kompetencji uczestników oraz wypracowanych podczas szkoleń i coachingów rozwiązać, które przekładają się na ich praktyczne wykorzystanie w firmie."

Joanna Szmycińska-Słowik

-Dział personalny

"Ze swojej strony pragnę podkreślić, że współpracę ze strony firmy KLK Małgorzata Nader Sp. j. cechuje duża otwartość na potrzeby klienta, elastyczność w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań oraz rzetelna opieka nad klientem przed, w trakcie i po szkoleniu..."

 Wojdiech Rutkowski

- Wiceprezes Zarządu

"Wszystkie projekty zostały opracowane i w pełni dostosowane do potrzeb naszej organizacji..."

Piotr Nowak

- Prezes Zarządu

"Trenerzy pracujący w firmie KLK dali się poznać jako osoby niezwykle profesjonalne, rzetelne i zaangażowane w jak najlepszą realizację szkoleń..."

Maciej Czopek

- Dyrektor Biura Zarządzania Siecią

"Współpraca z firmą KLK  jest wielką przyjemnością, ponieważ pozwoliła na skutecznie osiągnięcie celów biznesowych oraz pozwoliła zmienić się ludziom na lepszych..."

Ewelina Kalus

- Dyrektor ds. Zarządzania zasobami ludzkimi

pobierz

"Bardzo ważnym atutem tej firmy jest dyspozycyjność jej pracowników, otwartość na zgłaszane potrzeby przez uczestników szkolenia, doradztwo i konsultacje oraz nieustająco powiększający się wachlarz oferowanych przez nią usług..."

Krzysztof Zaleski

- Dyrektor Działu Sprzedaży

"Na podstawie dotychczasowej współpracy z firmą KLK Małgorzata Nader Sp. J. z przyjemnością pragnę polecić Państwu wysoką jakość prowadzonych przez nich projektów."

Artur Łukiańczuk 

- Zastępca Dyrektora Biura Spraw Osobowych 

" W ramach projektu zostały zrealizowane świadczenia doradcze w zakresie przygotowania metodologii Assessment Centre do badania kompetencji kandydatów do służby dyplomatycznej.  Współpraca z firmą KLK przebiegała sprawnie i jakość świadczonych usług zyskała akceptację Zleceniobiorcy."